SEO çalışmasının faydasını anlatan grafik

Ankara SEO Çalışması

Ankara SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışması günümüzde web sitesi rekebeti için çok büyük önem arz eder. En yenilikçi dijital pazarlama stratejisi olan SEO ile,  websitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını amaçlanır.

Yapılan araştırmalara göre arama motorlarında arama yapan kullanıcılar, %97 oranında 1. sayfadan, %2 oranında 2. sayfadan ve %1 oranında ise diğer sayfalardan ulaşmaktadır. Bu da demek oluyor ki, web sitenize kullanıcı gelmesini istiyorsanız, mutlaka birinci sayfada olmanız gerekir.

Bunun için de websitenizin SEO uyumlu olarak tasarlanmış olması ve sürekli olarak değişiklik yapılarak belirlenen amaca uygun şekilde müdahale edilmelidir.

Ankara SEO Hizmetleri

Ankara SEO hizmetleri veren ve bu konuda tecrübesiyle fark yaratan Graphist, Arama Motoru Optimizasyonu için en önemli unsurun, websitesinin arama motorunun anlamlandırabileceği şekilde hazırlanması olduğu bilinciyle çalışmaktadır. Ajansımızdan SEO hizmeti almamış olsanız dahi, yapmış olduğumuz websiteleri bu mantık dahilinde hazırlanır.

SEO çalışması aylık ve düzenli olarak, kelime bazında yapılmalıdır. Böylece arama motorlarında üst sıralara çıkmak ve orada kalmak garanti altına alınmış olur.

Ankara SEO Hizmetleri ile ilgili fiyat ve işlemlerin nasıl yapıldığına dair detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

0(312) 448 1983

Ankara SEO (Search Engine Optimization – Arama Motoru Optimizasyonu) Çalışması