örnek katalog ve dergi tasarımı

Ankara Katalog Tasarım

Ankara katalog tasarım hizmetimizle firmanızın, ürün veya hizmetinizin tanıtım ve bilgilendirme amaçlarına hizmet edecek olan kataloğun tasarımını yapmaktayız. Ürün veya hizmetlerinizin en iyi anlatım yolu olan katalog, markanızın kurumsal kimliğine uygun olarak tasarlanır ve markanızla bütünlük arz eder.

Katalog baskı işlerini de, ortak çalıştığımız ulusal matbaalarla yapmaktayız. Böylece katalog tasarım hizmetini baskı ile beraber satın alabilir ve kataloğunuzu dağıtmaya hazır halde teslim alabilirsiniz. Dilerseniz dijital katalog tasarımı da yaptırabilir, ürün veya hizmetlerinizi marka kimliğinize uygun şekilde dijital ortamda paylaşabilirsiniz.

Ankara Katalog Tasarım Ajansı

Katalog tasarımı bir firmanın ürünlerini veya hizmetleri için yapılabileceği gibi bir sanatçının eserleri, bir kütüphanenin kitapları veya bir şehrin önemli tarihi yapıları için de hazırlanabilir. Kataloglar içerdiği konuya, amaçlanan hizmete ve kullanılacağı yere göre çeşitlilik gösterir. Bütün bu çalışmayı gerçekleştirmek ise uzman bir ekip gerektirir. Graphist Reklam Ajansı, hem kreatif çözümler üretmek hem de kapsamlı uygulamalar gerçekleştirmek için gerekli deneyim ve beceriye sahiptir. Ankara’da katalog tasarımı konusunda da faaliyet gösteren ajansımız, edindiği bilgi ve birikim ile sizlere hizmet vermektedir.

Ankara Katalog Tasarım Fiyatları

Katalog tasarım fiyatını etkileyecek birçok husus vardır. Baskı yapılacak kağıttan renklerin özelliklerine, teslim süresinden sayfa sayısına kadar birçok etken, katalog fiyatlarını etkiler. Sizler için olabilecek en uygun fiyata, en kaliteli katalogları hazırlayarak uygun çözümler sunarız.

0(312) 448 1983

Ankara Logo Tasarım & Amblem Tasarım