Google, Instagram, Facebook, Twitter, Yandex, Yani ve Bing Logoları ile Dijital Reklamcılık yazısı

Ankara Dijital Reklamcılık

Dijital Reklamcılık Google, Bing, Yandex, Facebook, Twitter ve Instagram gibi önde gelen reklam alanları başta olmak üzere, tüm websitesi ve diğer uygulamalarda dijital reklam hizmetleri sunmaktayız.

Dijital reklamcılık Ankara merkezli olmamıza rağmen, Türkiye’nin her yerine sorunsuz ve güvenilir hizmet veriyoruz. Reklamların hazırlanamsı, grafik tasraım işleri ve yayınlanıp raporlanması gibi ihtiyacınız olan tüm dijital reklamcılık ve pazarlama alanlarında tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaya hazırız.

Google Reklam Ankara

Ankara Google AdWords reklam kampanyaları ile websitenizin 1. sıradaki reklam alanında çıkmasını sağlayarak, müşterilerinizin en kısa zamanda sizelere ulaşmasını sağlıyoruz. Google reklamı verirken öncelikle belirlenen kelimelerle ilgili araştırma yapıp, kelimelerin Google aramalarındaki performanslarını belirten bir rapor düzenliyoruz. Bu rapor dahilinde Google reklamı için en uygun kelimeleri belirleyip özel parametrelerle, yanlış arama sayısını en aza düşürecek şekilde düzenleyip reklam vermeye başlıyoruz.

Google reklam fiyatları ile ilgili çalışmalarımız, tamamen sizin bütçeniz oranında yapılmaktadır. Belirlenen kelimelerin fiyatları, arama terimlerinin özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Ankara google adwords reklam alanındaki tecrübelerimiz ve işimizin garantisi olan müşteri memnuniyetimizi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Facebook Reklam Ankara

Facebook reklam vermek için, firmanızın Facebook sayfası olmalı ve reklam hesabıyla ilişkilendirilmelidir. Ankara facebook reklamları yapan Graphist, özel reklam kampanyaları ile firmanız veya ürününüzle ilgili çok kişiye ulaşan ve etkili dijital reklam çözümleri sunmaktadır.

Instagram Reklam Ankara

Instagram reklam ajansı olarak, ürün veya marka tanıtımlarınız için gereken reklamın tasarımı, düzenlenmesi, reklam verme ve raporlama hizmetleri vermekteyiz. Uygun fiyatla çok kişiye ulaşmak için Instagram reklamlarını kullanabilirsiniz.

Twitter Sponsorlu Reklam Ankara

Twitter’da sponsorlu reklam verebilmek ve bu reklamların düzenlenmesini sağlayabilmek için gerekli tecrübe ve birikime sahip reklam ajansımız, twitter reklamları ile çok sayıda kullanıcıya ulaşmanızı garanti eder.

Yandex Reklam Ankara

Yandex reklam ajansımızda, arama motoru olan yandex üzerinden websitenizin reklamını yaptırabilirsiniz. Yandex reklam fiyatları son derece uygun olup kısa sürede etkili reklam yapmanızı sağlar.

Yaani – Bing Reklam Ankara

Yaani ve Bing reklam ankara hizmetlerimizle, Google dışındaki farklı arama motorlarında da websitenizin reklamını yaparak farklı kitlelere ulaşabilirsiniz.

Websitesi Banner Reklam Ankara

Banner reklam alanı bulunan tüm web sitelerinde reklam verebilmeniz için tasarım ve iletişim, ödeme ve rapoarlama işlemlerini yapmaktayız.

0(312) 448 1983

Ankara Logo Tasarım & Amblem Tasarım