örnek katalog ve dergi tasarımı

Ankara Dergi Kitap Tasarım

Dergi ve kitap tasarımı hedef kitleleri, konseptleri, içerikleri farklılaşmakla birlikte kurumsal dergiler; bilgilendirici, bütünleyici ve paylaşımcı bir platform yaratır. Okurla kuruluş, şirket, ürün veya hizmet arasında iletişim köprüsü kurar ve böylece okurda ciddiyet duygusu sağlanır.

Süreli veya süresiz dergi yayınlarının tüm dizgi, mizanpaj, redaksiyon ve tipografi işlerini özenle gerçekleştirmekteyiz. Bunlarla birlikte kitap ön ve arka kapak tasarımları ile dizgi, mizanpaj ve redaksiyon işlerini de yapmaktayız.

Ankara Dergi Tasarım

Dergi tasarım işleri ciddiyetle yapılması gereken önemli bir iştir. Süreli veya süresiz olması fark etmeksizin, tüm dergi işlerinde kullanılacak olan görsel ve yazılar özenle seçilmeli ve düzenlenmelidir. Ankara dergi tasarımı fiyatı, derginin basılacağı kağıda, sayfa sayısına ve materyallerin teminine bağlı olarak değişmektedir. Anlaşmalı olduğumuz büyük matbaalar aracılığı ile uygun fiyatlı dergi basım işleri de tarafımızca yapılmaktadır.

Ankara Kitap Tasarım

Kitap kapak tasarım işlerinin yanı sıra, sayfaların düzenlenmesi, dizgi ve mizanpaj gibi önemli işleri de özenle yapan ajansımız, basım ve yayın konularında da sizlere yardımcı olacaktır. Yazdığınız bir kitabın istenilen etkiyi vermesi için kapak tasarımları ve yazıların düzgün, okunaklı ve doğru şekilde yazılması çok önemlidir. Gerekirse kitap içeriği, özel görsellerle destekenebilir. Deneyimli ekibimiz kitap tasarımı işleri için yanınızda.

0(312) 448 1983

Ankara Logo Tasarım & Amblem Tasarım