0 (312) 448 1983

Web, Portal, E-Ticaret

Ankara'da 15 yıldır profesyonel web sitesi tasarımı, kurumsal web tasarım, portal tasarımı, e-ticaret sitesi tasarımı, kodlaması, yayınlanması ve yönetilmesi hizmetlerini sunmaktayız. Web tasarım ajansı olarak hizmet verdiğimiz Ankara ilinde her biri konusunda uzman, güleryüzlü ve yeni şeyler üretmeyi çok seven ekip arkadaşlarımızla web sitesi tasarımı yaparken firmanızı ve beklentilerinizi öğrenip ihtiyaçlarınızı belirler ve hazırlanan plan dahilinde gerekli tüm çalışmaları yaparak işi zamanında teslim ederiz. İşin tesliminden sonra da isteğinize göre teknik destek ve olası değişikliklerin yapılmasını sağlamak amacıyla web sitesi bakım hizmeti de sunarız. Graphist web ajansı olarak memnuniyetinizi önemser ve bunun için çok sıkı çalışırız.


Web Tasarım

Web sitesi markanızın yüzüdür. Bu nedenle üzerinde çok iyi çalışılmalı, doğru tasarım ile ziyaretçilerin vermek istenilen bilgilere kolayca ulaşması sağlanmalıdır. Doğru yapısal tasarım ve doğru içerik ile hazırlanan web siteleri, markanın detaylara verdiği önemi vurgular ve markayı henüz tanımayan potansiyel müşteriler için iyi bir izlenim oluşturur. Çağın gerektirdiği teknolojik altyapıya sahip, mobil cihazlara uyumlu (Responsive Design) olarak hazırladığımız web sitelerimiz sayesinde firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımını yapabilir, satabilir; müşterilerinize, bayilerinize ve dağıtım organizasyonlarınıza en kısa yoldan bilgi ulaştırabilirsiniz.

Markanızın özelliklerini yansıtan, hedeflerinize uygun, anlaşılması kolay, kullanımı basit ve etkileyici bir tasarıma sahip web siteleri ile dünyanın en büyük pazarı olan internet ortamında siz de yerinizi alın.

Web Programlama

HTML5, PHP, ASP.NET, CSS3, MySQL, MSSQL programlama dilleri ve veritabanları ile web sitesinin mobil cihazlar dahil her ortamda ve her tarayıcı ile düzgün çalışabilmesini sağlıyoruz. Böylece ulaşılmak istenen kitlenin sınırlarını kaldırıyor ve herkesin sitenizi en uygun şekilde gezip bilgilere ulaşmasını hedefliyoruz.

Web Yayınlama (Hosting)

Hazırladığımız veya halihazırda kullandığınız web sitenizi, dilediğiniz süre boyunca sunucularımızdan yayınlarız. Tier3 DataCenter'da güven altında, tehditlerden uzak, %99,99 erişim garantisi ile yayınlanan web sitesinizin sürekli yayında kalmasını sağlamak ve teknik arızalar nedeniyle oluşabilecek aksaklıklara anında müdahale edebilmek için sunucularımızı sürekli gözler, herhangi bir olumsuzlukla karşılaştığımızda derhal müdahale edip web sitesinin düzgün çalışmasını sağlarız.

Web Sitesi Yönetimi

Büyük firmalar, bünyesi altındaki tüm markalar için ayrı web siteleri kullanmaktadır. Sitelerin sayısı arttıkça yönetimleri de zorlaşır ve eksik veya yanlış içerik nedeniyle sorunlar ortaya çıkmaya başlar. Graphist Ajans olarak tüm sitelerinizin her zaman doğru ve güncel kalmasını sağlamak için, Yönetim Programımızı hayata geçirdik. Bu program dahilinde web sitesi sahipleriyle yıllık olarak anlaşır; tüm sitelerin bakım, yönetim ve değişiklik ihtiyaçlarını hedef ve talepler doğrultusunda eksiksiz olarak yerine getiririz. Böylece üzerinizdeki işgücünü ve maliyeti azaltıp sitelerin tamamının güncelliğini korumasını sağlarız.

Web sitesi tasarlarken;

  • Markanın kurumsal kimlik özelliklerine uygun renkleri kullanarak markaya özel bir tasarım yapmaya
  • Tüm mobil cihazlarda sorunsuzca çalışmasına (mobil uyumlu web sitesi tasarımı)
  • Anlaması kolay, kullanımı basit, etkileyici bir tasarıma sahip olmasına
  • Vermek istediğiniz mesajı, bilgiyi veya ürün tanıtımını, kullanıcıların kafasını karıştırmadan ulaştırmaya
  • SEO uyumlu yani arama motoru optimizasyonu yapılabilir sayfalar hazırlamaya; böylelikle google, yandex, gibi arama motorlarında daha üst sıralarda çıkmanızı sağlamaya dikkat ederiz.