Bir markanın firmanın veya kurumun temsil edildiği görsel malzemelerin tümü, markanın görsel iletişimi için kılavuzdur. Markanın renk kodlarından tipografisine, logo tasarımından amblem tasarımına, dosya tasarımından kartvizit tasarımına, zarf ve antetli kağıt gibi tüm basılı malzemelerde uyulması gereken kodları belirler. Yapılacak tüm tasarımlarda broşürden web sitesine, katalogdan ilan ambalaj tasarımına kadar bu görsel kodlar baz alınır, görsel kılavuzda belirlenen kurallar uygulanır. Markanın, firmanın veya kurumun temsil edildiği tüm görsel mecralarda bir bütünlük içinde olması sağlanır.

Graphist, Ankara'da faaliyet gösteren kurumsal kimlik ajansıdır. Kartvizit tasarımı, dosya tasarımı, antetli kağıt tasarımı, personel kıyafetleri, araç giydirme tasarımları, tabela tasarımları, zarf tasarımı gibi kurumunuzu ya da markanızı temsil eden her öğeyi logonuzun içerdiği tonu, renkleri, görsel iletişim dilini taşıyacak şekilde hazırlarız. Markanın temsil ettiği değerleri taşıyan, akılda kalan ve güven veren tasarımlar yaparız.

Size marka danışmanlığı yaparak ürünlerinizi/şirketinizi en etkin yollardan, düşük maliyet - yüksek getiri ile nasıl duyurabileceğinizi planlar, bilimsel araştırmalar ve bireysel sonuçları harmanlayıp markanızın geleceği ile ilgili emin adımlarla ilerlemenize yardımcı oluruz. Markalaşma aşamalarında katedeceğiniz yolları, uzun zamandır edindiğimiz tecrübe, bilgi ve birikim ile daha hızlı, güvenilir şekilde ilerlemenizi sağlarız.