Katalog tasarımı bir firmanın ürünlerini veya hizmetleri için yapılabileceği gibi bir sanatçının eserleri, bir kütüphanenin kitapları veya bir şehrin önemli tarihi yapıları için de hazırlanabilir. Kataloglar içerdiği konuya, amaçlanan hizmete ve kullanılacağı yere göre çeşitlilik gösterir. Bütün bu çalışmayı gerçekleştirmek ise uzman bir ekip gerektirir. Graphist Reklam Ajansı, hem kreatif çözümler üretmek hem de kapsamlı uygulamalar gerçekleştirmek için gerekli deneyim ve beceriye sahiptir. Ankara'da katalog tasarımı konusunda da faaliyet gösteren ajansımız, edindiği bilgi ve birikim ile sizlere hizmet vermektedir.

Dergi tasarımı hedef kitleleri, konseptleri, içerikleri farklılaşmakla birlikte kurumsal dergiler; bilgilendirici, bütünleyici ve paylaşımcı bir platform yaratır. Okurla - Kuruluş/Şirket/Hizmet arasında iletişim köprüsü kurar. Okurda o kuruluş/şirket/hizmet arasında markaya yönelik ciddiyet duygusunu güçlendirir.

Tüm bu basılı reklam araçları dışında ajanda gibi promosyon olarak dağıtılacak ürünlerin tasarım ve baskı işlerini de yapmaktayız. Hazırladığımız ajandalar markanızı yansıtır ve insanlarda ajandanızı kullanma isteği uyandırır. Böylece yapmış olduğumuz yaratıcı tasarımlar sayesinde, ücretsiz reklam sağlayabilirsiniz.